Veškeré zboží je skladem

Všechno zboží na stránce Zástěry.cz je na skladě a je ihned k dispozici zákazníkům. V případě, že se nějaké zboží vyprodá, je automaticky vyřazeno z nabídky a přestane se zobrazovat na stránce. Po doplnění stavu na skladě se znovu začne zobrazovat a je možné jej objednat.

Abychom vaši objednávku začali vyřizovat co nejdříve, a aby k vám objednané zboží dorazilo co nejrychleji, vyplňte správně a bezchybně všechny povinné údaje a vaši přesnou adresu, kde budete v době doručení objednávky. Běžné hodiny doručení kurýrem jsou v pracovních dnech od 8:00 do 16:00 hod.

 

Objednávky uskutečněné nebo uhrazené do 13:00 hod. budou expedovány ještě týž den a doručeny zákazníkovi následující pracovní den!

Pro ostatní objednávky (objednané nebo uhrazené po 13:00 hod.) dodací lhůta začíná běžet následující (pracovní) den od uskutečnění objednávky při platbě na dobírku, resp. následující (pracovní) den od připsání peněžních prostředků na náš účet při platbě předem. V sobotu a v neděli se zboží nedoručuje!


Nepřehlédněte:

Přehled nejčastějších chyb při vyplňování objednávky naleznete na následující stránce.

Podívejte se, jak vypadá potvrzení (informace na stránce a e-mail) o úspěšném uskutečnění objednávky.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Podmínky ukládání souborů cookies nebo přístupu k nim můžete definovat ve svém prohlížeči. Vice info